Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Korduma kippuvad küsimused

Siia oleme koondanud valiku põhilistest küsimustest ja vastustest, mis võivad kasutajatele huvi pakkuda.

Kas Menüü.ee kasutamine on tasuline?
Menüü.ee põhiteenuste kasutamine on registreerunud kasutajatele täiesti tasuta. Tulevikus on plaanis välja arendada mõningaid täiendavaid tasulisi mugavusteenuseid ja -funktsioone, kuid nende tellimine ei ole kohustuslik.  

Kuidas ma saan retsepte oma ostukorvi lisada?
Enne ostunimekirja koostamist koosta palun oma menüü. Retseptide lisamiseks menüüsse on kolm võimalust:

  1. Vali retseptiotsingut ja filtreid kasutades välja sobilik retsept ning vajuta retsepti juures "Lisa Minu Menüüsse" ja lohista retsept seejärel "Minu Menüü" vaates sobivale päevale.
  2. Tähista oma lemmikretseptid tärnikesega ja lohista lemmikretsepte "Minu Menüü" vaates sobivale päevale.
  3. Kasuta "Minu Menüü" vaates kiirotsingut ja lohista leitud retsept sobilikule päevale kalendris.

Ostukorvi genereerimiseks salvesta loodud nädalamenüü endale sobiliku pealkirja/märksõnaga ning saad selle välja printida või e-mailile saata.

Kas ma pean koostama menüü kogu nädalaks?
Ei pea. Võite koostada menüü ja ostunimekirja just täpselt nii pikaks perioodiks kui soovite. 

Kuidas ma saan oma ostunimekirjas koguseid muuta?
Kui olete oma menüü salvestanud, kuvatakse Sulle ostunimekirja vaade, milles on võimalik lisada, kustutada ja muuta toiduaineid ja koguseid. Palun arvestage, et muudatused salvestatakse ja seetõttu ei kajasta ostunimekiri pärast muutmist/kustutamist/lisamist enam Sinu menüüs olevate toitude valmistamiseks vajalikke toiduaineid/koguseid.  

Kas minu lisatud retseptid on kõigile nähtavad?
Saad retsepti sisestades ise valida, kas kasutad retsepti vaid oma isiklikuks otstarbeks (nt vajalike toiduainekoguste ostukorvi lisamiseks) või soovid seda ka teistele kasutajatele nähtavaks teha. Kui soovid, et Sinu retsept oleks avalik, esitame retsepti sisestamiseks natuke kõrgemaid nõudmisi ja moderaator vaatab retsepti enne avalikustamist kindlasti üle. Ainult Sinule nähtava retsepti puhul ei ole kohustuslik lisada pilti ja detailset valmistamisõpetust.

Minu autoriõiguseid on rikutud, mida edasi teha?
Kui leiate, et Menüü.ee veebisaidil on kasutatud loata materjale, mille autoriõigus kuulub teile, võtke palun ühendust info@menuu.ee. Võimalusel lisage tõendusmaterjal või viide, mis kinnitab teie autorlust. Kindasti lisage palun oma isikuandmed ja kontaktandmed. Me teeme omalt poolt kõik, et  olukord lahendada ning et autoriõigusi ei rikutaks.