Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Meeskond

Menüü.ee tegijate seltskond on suhteliselt maskuliinne, kuid vaatamata sellele ei pelga me köögis põlle ette panna. Lisaks ühendab meid asjaolu, et toidupoe sabas seismise asemel meeldib meile kõigile pigem millegi muuga tegeleda.

 


 

MARGUS TAPUPERE

turundus, koostöösuhted

Margus tundis ühel päeval poesabas seistes, et toidupoes kuluv aeg pole just kõige nauditavam. Kuna aga ilma söömise ja poeskäiguta kuidagi ei saa, hakkaski idanema mõte Menüü.ee-st. Margus koordineerib turundust ja koostööd ning lisaks pisut kokkab ka! Parimad palad lähevad kindlasti Menüü.ee-sse üles.

Poesabas seismise asemel mängib Margus koos sõpradega lauamänge ja käib kalal (kala küll alati ei saa, aga mis sellest).

 

 

KALLE VOLKOV

programmeerimine

Kalle ülesandeks oli välja nuputada, kuidas retseptid võluväel mugavaks ja praktiliseks ostunimekirjaks muuta. Välja mõtles ja ära tegi. Hetkel mõtleb Kalle juba uusi asju välja, millega Menüü.ee kasutajate elu veelgi mugavamaks ja mõnusamaks muuta. Selline ta kord juba on. 

 

Poesabas seismise asemel pöörab Kalle oma neliveolise siledalt teekattelt metsa vahele või hüppab lennukist välja (koos langevarjuga ikka). 

 

TOOMAS TARTES

disain

 

Toomase tööks on hoolitseda, et Menüü.ee-le oleks kena peale vaadata ning, mis veelgi olulisem, mugav, käepärane ja lihtne ringi liikuda ja kasutada. Võib öelda, et Toomasel on lisaks heale silmale ja käele ka hea maitse ning seda ei saa toidusaidi disainimisel alahinnata!

Poesabas seismise asemel kimab Toomas maastikuratta seljas ja uudistab elu läbi fotoobjektiivi (tihti teeb õigel hetkel klõpsu ka). 

 

KAAREL KORŽETS


sisujuht

 

Kaarel on seni õpetanud inimestele kalatoitude valmistamise kunsti, Menüü.ee-s aga näitab ja kirjutab ta, mida põnevat saab pliidi ees ka näiteks liha, juurikate ja magusama kraamiga ette võtta. Kalast rääkimata. Kaarel lisab igal nädalal omalt poolt mõne põneva retsepti, vaatab üle kasutajate retseptid ning annab kokandusalast nõu.

Poesabas seismise asemel askeldab Kaarel rahuloleva näoga köögis - hea toit on tema kirg.