Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Artiklid


Algab retseptikonkurss "Hea kodune toit"

Menüü.ee korraldab retseptikonkursi teemal "HEA KODUNE TOIT".

Retseptikonkursi eesmärk on julgustada kõiki osalejaid eksperimenteerima ning leidma viise, kuidas muuta argiroogade valmistamine lihtsaks ja lõbusaks ning tulemus põnevaks ja häid maitseelamusi pakkuvaks. 

Retseptikonkursi raames on ka sinul, hea Menüü.ee kasutaja ja külastaja, võimalus jagada oma parimaid koduseid toiduretsepte ning võita vahvaid auhindu!

Kuidas osaleda?
Konkursil osalemiseks pane oma kodune toiduretsept koos pildiga üles Menüü.ee keskkonda. Retsepte saab sisestada aadressil http://www.menuu.ee/addrecipe/. Oluline on, et sisestaksid toidu nimetuse, võimalikult selged valmistusjuhised punkthaaval, koostisained koos kogustega ning enda poolt pildistatud toidufoto. Autori lahtrisse märgi kindlasti oma kasutajanimi ning lisa märksõna "KONKURSS". Kui soovid, võid oma retsepti kirjelduse ja toidufoto saata ka e-postile info@menuu.ee ja paneme selle Sinu eest keskkonda üles. 

Konkursiretsepte saab Menüü.ee keskkonda sisestada või e-posti teel saata vahemikus 20. juuni - 31. juuli, 2013.

Milliseid retsepte ootame?
Tegemist võib olla mis iganes tüüpi toiduretseptiga (eelroog, pearoog, magustoit, hommikusöök, suupiste, supp, magus või soolane küpsetis vms). Tähtis on, et see oleks hõlpsalt valmistatav kodustes tingimustes ning pakuks uusi elamusi kogu perele ja suudaks murda müüdi, et kodus valmistatavad argiroad on igavad, maitsetud ja rutiinsed.

Kuidas toimub hindamine?
Konkursi lõppedes hindab laekunud võistlustöid asjatundjatest koosnev auväärne zhürii, mis koguneb augusti alguses. Hindamiskriteeriumitena arvestatakse võistlustöö vastavust konkursi eesmärgile, originaalsust, aga ka valmistusjuhiste selgust ning toidufoto kvaliteeti. Zhürii otsustab auhinnafondi jagunemise osalenute vahel ja võib soovi korral välja anda ergutus- ja lohutusauhindu ning väljastada auhindu täiendavates kategooriates - nt "Põnevaim maitseelamus", "Parim toidufoto" jne.

Hindamiskomisjon koguneb konkursitöid hindama augusti alguses ja tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 12. augustil, 2013.

Mis on auhindadeks?
Peaauhinnaks on ajakirja "Kodu ja Aed" aastatellimus. Lisaks paneb ajakiri "Kodu ja Aed" välja ka neli poolaasta- ja viis kolme kuu tellimust.

Köögitarvikute kauplus "Bon Appetit" lisab konkursi auhinnafondi kolm kinkekaarti 20€ väärtuses.

Meira paneb parimatele maitsestajatele välja kolm auhinnakotti Meira maitsestatamistoodetega

Menüü.ee portaali poolt on igale nõuetekohase konkursitöö esitajale tänutäheks Menüü.ee sümboolikaga mahukas poekott!

Lennukat fantaasiat, head maitsemeelt ja teravat fotoobjektiivi!

Märksõnad: bon appetit kodu ja aed kodune toit konkurss meira menüü.ee