Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Artiklid


Algab Menüü.ee ja Nuku retseptikonkurss „Väga maitsev ja tervislik"

NUKU teatri terviselavastus „Lugu kahest vereliblest“ ja toiduportaal Menüü.ee kuulutavad välja retseptikonkursi „Väga maitsev ja tervislik“ ajavahemikul 10. märts–11. aprill. 
 
Konkursil osalemiseks valmista toit, mis oleks väga maitsev ja tervislik, näiteks toit lapse sünnipäevalauale, mõnusad suupisted, küpsetis vm. Tee sellest pilt, kirjuta üles retsept ning saada see meile. Retsepte saab saata kuni 24. märtsini. 
Retseptid avalikustatakse Menüü.ee leheküljel ja  Facebooki-albumis ning kõige rohkem „meeldimisi“ kogunud retsept võidab!
 
Parimaks tunnistatud retsept võidab seltskonnapääsme NUKUsse! Võistluse jooksul jälgib NUKU teater kõiki laekunud retsepte ning premeerib enda lemmikuid eriauhindadega. Lisaks loosime osalejate vahel välja kingitusi Menüü.ee poolt.
 
Konkursil osalemiseks:
1. Lisa oma retsept ja toidufoto SIIA või saada need meiliaadressile info@menuu.ee. Konkursil osalevad retseptid peavad sisaldama enda tehtud pilti, koostisaineid koos kogustega ning täpseid valmistamisjuhiseid.
2. Hinda võistlusel osalevaid retsepte Menüü.ee leheküljel või Facebooki-albumis perioodil 24. märts–9. aprill.
3. Menüü.ee vaatab enne avaldamist läbi kõik konkursiretseptid ning jätab endale õiguse retsepti mitte avaldada, juhul kui tegemist on ebakvaliteetse pildi, segase või ebapiisava valmistamisjuhisega vms.
4. Menüü.ee-l on õigus konkursil avaldatud retsepte kasutada ja muuta vastavalt kehtivatele kasutustingimustele: http://www.menuu.ee/p/termsofservice
 
Saada retsept ja võida! ;)
 
NUKU teatri lavastus „Lugu kahest vereliblest“ on ebatavaline muinasjutt, kus nukkude abil saavad nähtavaks inimkehas ringlevad imetillukesed vererakud ning nende avastus- ja katsumusterohke teekond inimese veresoontes.
 
Lavastuse tegelasteks on punased ja valged verelibled, aga ka mikroobid, vereliistakud, närvirakud ja mitmed kehaorganid. Et veri ringeldes ühendab inimese kõiki elundeid, rändab etenduse vaataja koos tegelastega läbi kogu inimorganismi, õppides tundma iseennast ja oma keha toimimismehhanisme.
 
Lavastus on sobilik kõigile alates 7. eluaastast.
 
Lavastuse täpsem info ja mängukava: www.nuku.ee

Märksõnad: konkurss maitsev nuku tervislik