Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Artiklid


Welcome Cafe - pizzavõlurid Tallinna Lennujaamas

 

Kes viimasel ajal Tallinna Lennujaamas käinud, võib ehk imestada, miks terminal aeg-ajalt hõrgutavate pizzalõhnadega täitub. Nimelt tegutseb juba mõnda aega lennujaama saabuvate lendude osas kohvik-pizzarestoran Welcome Cafe.

Welcome Cafe eristub meie arvates märgatavalt tüüpilistest standardiseeritud ning anonüümsetest lennujaamakohvikutest, pakkudes hingega valmistatud maitseelamusi. Lisaks ehedatele kiviahju pizzadele on iga päev valikus uued hooajale vastavad road kohalikust ja värskest toorainest. Kuna kohvik asub Tallinna Lennujaama avalikul alal, on ka igal linnakodanikul hea võimalus sealt lõunasöögiks läbi põigata või siis hoopis pizza kaasa osta. Enne lennukisse istumist või lähedasi reisilt tagasi oodates tasub meelde jätta, et Welcome Cafe on mõnus koht keha kinnitamiseks. Ka pikalt reisilt tulnud väliskülalistega tasub kohvikust läbi põigata, sest Welcome Cafe köök esindab väärikalt kohalikku kokakunsti ning pakub lisaks maitsavatele toitudele ka suurepärast kohvi koos siira ja sõbraliku teenindusega.

Menüü.ee-l on hea meel alustada Welcome Cafe´ga koostööd – nimelt hakkab sealsest köögist Menüü.ee retseptikogusse regulaarselt lisanduma uusi ja põnevaid retsepte – nii praade, pizzasid, suppe kui ka küpsetisi. Loodame, et sel moel saavad kõik Menüü.ee kasutajad nautida selle Eesti riigi väravasuul paikneva köögi võlusid. Welcome Cafe ütleb kõigile: „Tere tulemast!“.

Lisame ka mõned viited paarile mõnusale Welcome Cafe retseptile, mis juba Menüü.ee saidile üles said:

 

Tummine sealihahautis

 

Kana-suvikõrvitsa-maisipasta