Tagasiside
Leidsid vea? Midagi võiks muuta?
Ole hea ja kirjuta lühidalt, et saaksime sinu elamust parandada. Saada

Artiklid


Miks eelistada Jaapani stiilis kööginugasid?

Tallinn Cutlery e-pood pakub Eesti kodu- ja profikokkadele kvaliteetseid Jaapani stiilis kööginugasid. Meie missiooniks on varustada Eesti köögid kvaliteetsete ja teravate lõikevahenditega. 

Mis teeb Jaapani stiilis noad eriliseks? Tüüpilistest Euroopa kokanugadest erinevad jaapani stiilis noad õhema ja kõvema tera ning väiksema teritusnurga poolest. Seetõttu on need üliteravad ja hoiavad oma teravust kaua. 

Jaapani noatüüpide valik on oluliselt mitmekesisem kui Euroopa köökides kasutatav. Need noad on ennast aastasadade vältel tõestanud Jaapani kokkade käes ning naudivad populaarsust ka USA ja Euroopa köökides.Jaapanlased armastavad nii nugade valmistamist kui ka nendega töötamist. Hommikumaa kultuurile ei ole kiirustamine ja asjade poolikult tegemine omane. Ka toiduvalmistamise juures peetakse tähtsaks rituaali, protsessi ja teekonda, esteetilist naudingut ja tulemuse visuaalset külge. Loomulikult on jaapanlastele oluline tähelepanu pööramine pisidetailidele ja kvaliteedile.

Tallinn Cutlery blogist leiad erinevaid artikleid, mis käsitlevad kööginugade valikut, erinevaid noatüüpe ning pakuvad tuge nugade teritamiseks ja hooldamiseks.

Tootevalikus saadaval ka erinevad lisatarvikud ning vahendid nugade teritamiseks ja hooldamiseks. 

Loodame, et leiad pakutava hulgast just enda jaoks õige ja sobiliku noa või tarviku, mis pakub Sulle naudinguhetki köögis pikkadeks aastateks!

Tallinn Cutlery

Märksõnad: jaapani nuga kööginuga nuga